Scantek na Międzynarodowych Targach BALT-MILITARY-EXPO

Producenci

Wyszukaj produkty wg. producenta

Scantek na Międzynarodowych Targach BALT-MILITARY-EXPO
07/15/2014 - 13:50

W dniach 20-22 czerwca 2016 roku w Centrum Wystawienniczo Kongresowym AMBEREXPO w Gdańsku odbyły się Bałtyckie Targi Militarne BALT MILITARY EXPO 2014. Honorowy patronat nad targami sprawował Pan Antoni Macierewicz – Minister Obrony Narodowej.

Organizowane od 1998 roku Targi BALT-MILITARY-EXPO są ściśle związane z morzem i wybrzeżem. Koncentrują się na tematyce bezpieczeństwa morskiego, najnowszych systemach obronnych, ratownictwa na morzu i lądzie. Dedykowane są Marynarce Wojennej RP, innym rodzajom wojsk oraz formacjom Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. 

Targi BALT-MILITARY-EXPO są nierozerwalnie związane z morzem i wybrzeżem. Koncentrują się na tematyce bezpieczeństwa morskiego, systemach obronnych i ratownictwa na morzu i lądzie. Targi organizowane są w ścisłej współpracy z Dowództwem Generalnym Rodzajów Sił Zbrojnych oraz Inspektoratem Marynarki Wojennej. W tegorocznej edycji udział wzięli czołowi producenci i dostawcy najnowszej generacji uzbrojenia, sprzętu oraz wyposażenia z Belgii, Danii, Francji, Holandii, Indonezji, Izraela, Kanady, Niemiec, Norwegii, Szwecji, USA i WielkiBrytanii ej i Polski.

Wśród wielu znakomitych firm swoje produkty zaprezentowała również nasza firma - Scantek Sp. z o.o. Na stoisku zaprezentowaliśmy między innymi:

- suche skafandry nurkowe Viking,

- ceniony na całym świecie, profesjonalny sprzęt nurkowy firmy Interspiro, w tym maski nurkowe, aparaty nurkowe, zestawy butlowe, czy zestaw zasilania nurka DP-1

- niezawodne aparaty ucieczkowe EBA 6.5 i M-20 firmy Ocenco

- zestawy komunikacji dla nurków firmy OTS.

Nasza firma była obecna przez wszystkie 3 dni targów, a nasi pracownicy w każdej chwili służyli pomocą oraz radą i informacjami dotyczącymi oferowanego przez nas sprzętu. Poza fachową poradą pracowników można było również otrzymać katalogi oraz inne ulotki wszystkich firm, z którym współpracujemy. Stoisko było każdego dnia odwiedzane przez wielu gości, także tych z zagranicy. 

Dla wszystkich przybyłych na nasze stoisko czekały drobne upominki oraz słodki poczęstunek.

SCANTEK Sp. z o.o.

Nowodworcowa 17
81-581 Gdynia

tel. +48 58 620 83 60
fax. +48 58 620 03 04

www.scantek.pl